REJESTRACJA

W celu zarejestrowania się, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej lub o kontakt z biurem: biuro@zoomevents.pl

W celu zarezerwowania pokoju w Hotelu Narvil Conference & SPA, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu pod. nr. tel. +48 22 566 10 00.

Podanie hasła NCCD, umożliwi Państwu uzyskanie preferencyjnej ceny noclegu. Informujemy zarazem, że uczestnik konferencji sam opłaca cenę za nocleg.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konferencji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 tak nie

 tak nie

OPŁATA KONFERENCYJNA

Koszt dwudniowej konferencji:

  • 1250 zł + 23% VAT – rejestracja do dnia 15 października  2017 r.

  • 1600 zł + 23% VAT – rejestracja po dniu 15 października  2017 r.

 Opłata konferencyjna obejmuje:

  • Udział we wszystkich panelach konferencji
  • Materiały konferencyjne
  • Tłumaczenie symultaniczne (z polskiego na angielski i z angielskiego na polski) podczas konferencji
  • Wszystkie posiłki zgodnie z programem (lunch, przerwy kawowe, uroczysta kolacja)

Ważna informacja:

Koszt zakwaterowania nie jest ujęty w opłacie konferencyjnej. Jednakże dla gości konferencji November Credit & Collection Days 2017 stawki w Hotelu Narvil Conference & SPA zostały obniżone. Prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem lub rezerwację pokoju poprzez stronę internetową podając hasło NCCD.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian w zakresie zawartości merytorycznej, dat, programu a także osób prelegentów, z przyczyn od organizatorów niezależnych.

PŁATNOŚĆ

Płatność za udział w konferencji November Credit & Collection Days 2017, prosimy dokonywać na rachunek bankowy:

Raiffeisen POLBANK

90 1750 0012 0000 0000 2922 2061

Ważna informacja:

Wcześniejsza rejestracja gwarantuje dostępność miejsc na konferencję November Credit & Collection Days 2017 oraz miejsc noclegowych w Hotelu Narvil  Conference & SPA w Serocku k/Warszawy.

REZYGNACJA Z UDZIAŁU W KONFERENCJI I ZASADY DOTYCZĄCE ZWROTU KOSZTÓW

W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji przed datą 15 września 2017, zwrotowi podlega całość wpłaconej kwoty, pomniejszona o 600 PLN kosztów manipulacyjnych. Z przykrością informujemy, że po tej dacie nie ma możliwości zwrotu kosztów, jednakże możliwe jest wykorzystanie opłaconego miejsca przez innego uczestnika.