REJESTRACJA

W celu zarejestrowania się, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej. Jeśli wygodniej będzie Państwu zarejestrować się telefonicznie: Marta Wyszyńska tel. 502 603 102 lub mailowo prosimy o kontakt z biurem biuro@zoomevents.pl

W celu zarezerwowania pokoju w Hotelu Narvil Conference & SPA, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu pod. nr. tel. +48 22 566 10 00.

Podanie hasła NCCD, umożliwi Państwu uzyskanie preferencyjnej ceny noclegu. Informujemy zarazem, że uczestnik konferencji sam opłaca cenę za nocleg.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 tak nie

 tak nie

OPŁATA KONFERENCYJNA

Koszt dwudniowej konferencji:

  • 1250 zł + 23% VAT – rejestracja do dnia 14 października 2016 r.

  • 1600 zł + 23% VAT – rejestracja po dniu 14 października 2016 r.

 Opłata konferencyjna obejmuje:

  • Udział we wszystkich panelach konferencji
  • Materiały konferencyjne
  • Tłumaczenie symultaniczne (z polskiego na angielski i z angielskiego na polski) podczas konferencji
  • Wszystkie posiłki zgodnie z programem (lunch, przerwy kawowe, uroczysta kolacja)

Ważna informacja:

Koszt zakwaterowania nie jest ujęty w opłacie konferencyjnej. Jednakże dla gości konferencji November Credit & Collection Days 2016 stawki w Hotelu Narvil Conference & SPA zostały obniżone. Prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem lub rezerwację pokoju poprzez stronę internetową podając hasło NCCD.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian w zakresie zawartości merytorycznej, dat, programu a także osób prelegentów, z przyczyn od organizatorów niezależnych.

PŁATNOŚĆ

Płatność za udział w konferencji November Credit & Collection Days 2016, prosimy dokonywać na rachunek bankowy:

Raiffeisen POLBANK

90 1750 0012 0000 0000 2922 2061

Ważna informacja:

Wcześniejsza rejestracja gwarantuje dostępność miejsc na konferencję November Credit & Collection Days 2016 oraz miejsc noclegowych w Hotelu Narvil  Conference & SPA w Serocku k/Warszawy.

REZYGNACJA Z UDZIAŁU W KONFERENCJI I ZASADY DOTYCZĄCE ZWROTU KOSZTÓW

W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji przed datą 15 września 2016, zwrotowi podlega całość wpłaconej kwoty, pomniejszona o 600 PLN kosztów manipulacyjnych. Z przykrością informujemy, że po tej dacie nie ma możliwości zwrotu kosztów, jednakże możliwe jest wykorzystanie opłaconego miejsca przez innego uczestnika.